Paczki do Anglii

Zdajemy sobie sprawę, że podczas transportu osób lub przedmiotów ważna jest nie tylko terminowość, ale i bezpieczeństwo. Dlatego przesyłki i paczki zawsze odbieramy osobiście bez przeładunków; nie korzystamy z usług firm trzecich. Podczas przewożenia osób dbamy o ich komfort, aby cała podróż upłynęła im przyjemnie, a przy tym sprawnie.

Przewozimy paczki do Londynu z takich miast, jak Radom, Lublin oraz Wrocław.

Nasza oferta obejmuje przewóz osób wygodnym, nowym busem Renault Master, wyposażonym w klimatyzację, DVD, regulowane fotele, GPS oraz telefon. Zabieramy pasażerów spod drzwi i dowozimy pod wskazany adres.

Przewozimy przesyłki i paczki na trasie Anglia-Polska, w tym Lublin, Puławy, Radom, Piotrków Trybunalski, Wrocław, Londyn i z powrotem. Pomagamy przy rozładowywaniu towaru oraz jego przenoszeniu na wybrane przez Klienta miejsce. Przesyłki z Lublina odbierane są w czwartki po południu, a z innych miast w Piątki.

Organizujemy:

  • przewóz osób,
  • przewóz przesyłek i paczek,
  • przeprowadzki,
  • inne.

Na życzenie klientów robimy zakupy artkułów spożywczych i innych po cenach polskich! Doliczamy jedynie do kosztów dojazd po towar.

Kategoryczny zakaz wkładania do paczek paierosów, wyrobów tytoniowych i towarów objętych akcyzą .W razie stwierdzenia zawartości tych tych towarów w paczkach ulegają one konfiskacie i wszelkie koszty z tym związane ponosi nadawca lub odbiorca paczki

Dla stałych klientów posiadamy przygotowane atrakcyjne rabaty!

Wyjazdy z Lublina odbywają się w czwartki w godzinach wieczornych. Jedziemy do Puław, Radomia, Piotrkowa Trybunalskiego, a później już tylko autostradą do Londynu przez Wrocław.

Wyjazdy z Anglii, w tym z Londynu, w sobotę wieczorem lub w niedzielę rano. Przyjazd do Lublina w niedzielę wieczorem lub w poniedziałek rano.

Oferujemy:Od 28.03.2019r. Nowe ceny na przewóz paczek i przesyłek

  • promocyjną cenę przejazdu do Anglii za tylko 350zł (75£) w jedną stronę. W cenie biletu wliczone jest do 30kg bagażu,
  • przesyłki i paczki do Anglii w cenie 120zł (25£) do 20kg, a za każdy dodatkowy 1kg - 6zł/1.2f
  • przeprowadzki - ceny ustalamy indywidualnie,
  • przewóz pojazdów:
    • rowery - 150zł (30f)

Chętnie nawiążemy współpracę z firmami, a także z osobami prywatnymi na stałe zlecenia.

Jeżeli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące prezentowanej powyżej oferty, zachęcamy do kontaktu.

Żółty Busik ul. Niepodległości 8/26, 20-246 Lublin, tel.: 504 035 990, e-mail: tomitrans@onet.eu